שכונת עיר ימים נתניה

שכונת המגורים עיר ימים ממוקמת לאורך חוף הים של נתניה בין שכונת האירוסים לבין רמת פולג.
השכונה הוקמה בשנת 2006 תוך תיכנון קפדני במטרה לבנות איזור מגורים איכותי שיש בו מגדלי מגורים רבי קומות ומסביבם שטחים ציבוריים ירוקים.

57

בשכונה 18,000 תושבים, על שטח של 1,140 דונם, יש בשכונה 4,500 יחידות דיור המותאמות בעיקר למשפחות, 3,150 חדרי מלון ו 34,000 מ"ר של שטחי מסחר. שני צירי הליכה חוצים את השכונה לאורכה ולרוחבה: הציר הירוק המוביל בין פולג לבין שכונת האירוסים והציר הכחול המוביל מחוף הים ועד למתחם 'פיאנו'. צירי ההליכה מאפשרים להולכי רגל ולילדים מעבר בטוח מבלי לחצות כבישים. בנוסף יש מסלולים לרוכבי אופניים.

בלב השכונה נמצא קניון 'עיר ימים' שהוא הקניון הגדול ביותר בעיר נתניה עם שפע של חנויות, מסעדות ובתי קפה. יש מרכז קניות ובילוי בשם 'פיאנו' ובו חנויות קולינריה ומעדניות, חנויות נוחות וכן רחבה מרכזית בה נערכים אירועים כמו הופעות ג'אז, ריקודי עם והצגות לילדים. המחשבה מאחורי מרכז 'פיאנו' היא ליצור מקום למיפגש חברתי בשכונה.

עיר ימים נמצאת מרחק נסיעה קצר מאיזור התעשיה פולג ומפארק שיאים המשמש כמוקד תעשיה חשוב במרכז הארץ. בשכונה גרים משפחות של ישראלים האוהבים את המגורים בסמיכות לחוף הים, וכן תושבים זרים כמו עובדי חברה הנמצאים ברילוקיישן בישראל. גם משפחות של שגרירים ודיפלומטים בוחרים בעיר ימים בעת כהונתם בישראל בשל הקירבה לבית הספר האמריקאי הבינלאומי הנמצא באבן יהודה.

בשכונה דירות מודרניות מרווחות עם מרפסות שמש, חדרי ממ"ד, מערכות משוכללות של מיזוג אויר וחשמל ועוד. מגדלי המגורים מציעים סביבה בטוחה עם לובי כניסה סגור, חניון תת קרקעי מאובטח וכן תוספות כמו חדר כושר, בריכת שחיה, מועדון דיירים ועוד. מגדלי המגורים של חברת 'בריגה' ממוקמים על חוף הים במרחק של כ 400 מטר מחוף הים, הירידה לחוף היא ב'רגליים יחפות', במגדלי 'בריגה' יש את כל התוספות האפשריות ואת כל הפינוקים.

שכונת עיר ימים נמצאת במרחק נסיעה קצר ממחלף פולג ומכביש החוף וניתן לצאת מהשכונה בקלות אל עבר הרצליה ותל אביב. ההמלצה שלנו היא לבדוק את האפשרות לרכישת דירה או פנטהאוז בעיר ימים ולהנות מאיכות החיים שהשכונה מציעה, ניתן גם לשכור דירה לפני קבלת ההחלטה הגדולה לקנית נכס ולחוות את החיים מול הים.