דירה בשדרות רוטשילד תל אביב למכירה

דירה חדשה ומודרנית מוכנה לכניסה / 343
פרטי הנכס
מצוין בשדרות רוטשילד תל אביב
300 מ"ר
64 מ"ר
4 כיווני אוויר, 4 חדרי שינה, 4 מקומות חניה
4
4
45,000,000 ₪ $13,077,594
פרטי הנכס
מצוין בשדרות רוטשילד תל אביב
300 מ"ר
64 מ"ר
4 כיווני אוויר, 4 חדרי שינה, 4 מקומות חניה
4
4
45,000,000 ₪ $13,077,594

דירה גדולה במיקום מצוין של שדרות רוטשילד מוצעת למכירה. הדירה משתרעת על שטח הקומה כולה, נהנית מארבעה כיווני אוויר ומנוף פתוח לים ולעיר תל אביב. ניבנתה ממצב של מעטפת עם תיכנון אדריכלי מוקפד של מנו שלם בסגנון מודרני, תוך שימוש בחומרי גמר משובחים, וביצוע על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. המטבח, פינת האוכל והסלון נמצאים בחלל אחד פתוח עם יציאה למרפסת שמש גדולה, כך שפנים הדירה והחוץ זורמים ומתמזגים ליחידה אחת מרשימה ומיוחדת. הדירה כולה מדברת ב'שפה אחת' של צבעים וחומרים המשתלבים זה בזה ומחמיאים זה לזה.

מטבח מתוצרת 'BOFFI' עם קיר מחופה קוריאן, מערכת בית חכם מתוצרת control4, ריצפת אבן טבעית פלחים בגודל 1.5 מטר על 1.5 מטר, מיזוג V.R.F תוצרת מיצובישי עם תעלות מיזוג אוויר נסתרות שהותאמו במיוחד לדירה, מיזוג אוויר בחדרי הרחצה, ברזים וארונות אמבטיה של 'BOFFI', דלתות קו אפס מאיטליה, חדרי רחצה ושירותים מעוצבים עם חיפוי באבני Salvatori, פנלים בריצפה מקוריאן, אלומיניום דקיק של חברת Md-Aluminum, חימום תת רצפתי, מטבח חוץ, מרפסת שמש חזיתית הכוללת רמקולים וגינון, ספריה יחודית לאורך הסלון הכוללת בר 'רטוב' למשקאות ותאורה ניסתרת, רמקולים שקועים בדירה כולה של חברת Krell, ווילונות ותריסים חשמליים.

בדירה 4 חדרי שינה, מתוכם שני חדרי שינה הם בסוויטה, לחדר השינה הראשי יש מרפסת שמש נעימה וחדר ארונות צמוד, בנוסף יש פינת עבודה.

הכניסה לדירה היא דרך לובי קומתי ממוזג ומעוצב בסגנון של הדירה.

לסיכום: דירה שיש לה את ה: ! WOW' effect, the 'IT' effect and the 'EVERYTHING' effect'

חניה: 4 מקומות חניה בחניון תת קרקעי

מחסן: מחסן קומתי