פנטהאוז עם בריכת שחיה לרילוקיישן ביפו

פנטהאוז עם נוף לים להשכרה ארוכת טווח / 8978
פרטי הנכס
מצוין קו ראשון לים
150 מ"ר
100 מ"ר
הפנטהאוז ניתן להשכרה מרוהט או ללא ריהוט
3
3
35,000 ₪ $10,746
פרטי הנכס
מצוין קו ראשון לים
150 מ"ר
100 מ"ר
הפנטהאוז ניתן להשכרה מרוהט או ללא ריהוט
3
3
35,000 ₪ $10,746

פנטהאוז עם בריכת שחיה אינפיניטי מחוממת מוצע להשכרה ארוכת טווח ביפו. כבר מדלת הכניסה לפנטהאוז נישקף נוף עוצר נשימה, בריזה נעימה ומרגיעה נושבת מהים. במיפלס הכניסה סלון עם יציאה למרפסת שמש גדולה שיש בה בריכת שחיה, מטבח מעוצב עם מכשירי חשמל ניסתרים, 'אי' ופינת אוכל. במיפלס חדרי השינה יש 3 חדרי שינה ושני חדרי אמבטיה (באחד מהם יש מקלחון ובאחר אמבטיה), בנוסף יש פינה למשחקים או לקריאה. במרפסת הגג המהממת יש פינות ישיבה מפנקות ושולחן אוכל לאירוח באוויר הפתוח. עיצוב הפנטהאוז ופרטי הריהוט הם של המעצב הידוע ג'ורג'יו ארמני.

הפנטהאוז מרוצף באריחי שיש אירופאי בגודל של 120 / 120 מטר, חימום תת ריצפתי, מזגני אוויר ניסתרים מתוצרת 'מיצובישי', ארונות קיר מובנים, תריסים חשמליים מתכווננים וגופי תאורה. הדירה והבניין מתוחזקים על ידי חברת ניהול ברמה הגבוהה ביותר.

הדירה מתאימה במיוחד לעובדי חברה ולחברי הסגל הדיפלומטי בתקופת שהותם בישראל.

ביפו ובקירבתה יש בתי ספר בינלאומיים כמו בית הספר בשפה הצרפתית: 'Collège des Frères de Jaffa' וכן Collège Français de Tel-Aviv Marc Chagall | Israël' וכן בית הספר Collège Lycée franco-israélien (CLFI) Marcel et Lucette Drahi à Mikvé Israël בית ספר בשפה האנגלית: Tabeetha School – Church of Scotland, Jaffa, Israel'

חניה: למכונית אחת במוסך סגור